Safari

Myśliwska Posiadłość Pondwane oferuje wspaniałe możliwości pozyskania wielu cennych trofeów, polując przy pomocy broni palnej czy łuku. Farma posiada akredytacjęStowarzyszenia polowań na grubą zwierzynę w prowincji KwaZulu Natal oraz PHSA ( stowarzyszenie profesjonalnych myśliwych RPA). Myśliwi mogą się cieszyć prawdziwymi doświadczeniami myśliwskimi , przemierzając dziewicze tereny w sercu buszu Zuzulandu. Mnogość zwierząt, takich jak  Nyala, Kudu, Bushbuck i wiele innych przemierza codziennie górzyste i sawannowe tereny łowieckie. Sezon myśliwski zaczyna się w lutym a kończy na początku grudnia.

Ben Bernard, jako profesjonalny myśliwy i zarządca zapewnia wszystkim swoim gościom indywidualną opiekę i wspaniałe wrażenia podczas polowania. Wieczorem odpoczywając po dniu w buszu, z drinkiem w ręku, przy smacznej kolacji , przygotowanej według przepisów kuchni południowo – afrykańskiej , można z tarasu podziwiać malowniczy zachód słońca , nad wijącą się w dole rzeką Mkuze.

Organizujemy dla naszych gości dojazdy z i do lotniska OR TOMBO ( w Johannesburgu) lub  King Shaka (Durban). Dla chętnych organizujemy wycieczki po Zuzulandzie czy na wędkowanie na Oceanie Indyjskim.

Zakwaterowanie dla naszych gości dostępne jest przez cały rok w naszym domu myśliwskim, otoczonym afrykańskim buszem. Więcej informacji na stronie Zakwaterowanie.