Zakwaterowanie

Wyposażając nasz domek myśliwski nie kładliśmy głównego nacisku na telewizję, internet czy klimatyzację, stworzyliśmy przytulne miejsce do odpoczynku po ciężkim dniu polowania w buszu. Zapierające dech w piersiach widok , krajobrazy przełomów rzeki Mkuze , dobrane towarzystwo i miła obsługa stanowią klimat, który chcieliśmy stworzyć, aby nasi goście czuli się tutaj jak najlepiej, wzbogacając codziennie swoje myśliwskie przeżycia.

Jednocześnie możemy zakwaterować 8 osób . W domku myśliwskim znajdują się 4 dwuosobowe pokoje z łazienkami, salon, jadalnia, ogródek zadaszony z barkiem , grilem , ogniskiem i werandą. Codziennie przygotowywane są dla naszych gości tradycyjne południowo- afrykańskie posiłki. Poza polowaniem gospodarze oferują różnego rodzaju rozrywki jak: wycieczki  terenowe, łowienie ryb,  polowania na ptactwo czy piesze wędrówki. Można zażywać odświeżających kąpieli przy jednym z dwóch wodospadów na terenie posiadłości.

Ponad 20 gatunków zwierząt, takich jak :  Warthog, Kudu, Duiker, Nyala, Bushbuck, czy Leopard, Nosorożec i Bawół (trzech z „wielkiej piątki”) można zobaczyć, podróżując po buszu na terenie farmy. Ponad 380 gatunków ptaków występuje na 7000 hektarów posiadłości.

Będzie nam miło gościć wszystkich w naszym prywatnym rezerwacie myśliwskim – naszym sekretnym miejscu w sercu królestwa Zulusów Afryki Południowej.